Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jenifer Lopez: Izolimi më ndihmoi të lidhem me fëmijët e mi

Muzikë  |  20.11.2020 Ora 8:34   
Jennifer Lopez  ka folur hapur rreth izolimit shkaku i pandemisë COVID19 dhe si ndikoi kjo periudhë te ajo.
Ajo ka thënë se kjo periudhë i ndihmoi asaj të kalojë më shumë kohë me binjakët e saj, çka gjithashtu i ndihmoi të kuptojë më shumë rreth rolit të saj si nënë.

Në një intervistë me WSJ, këngëtarja dhe aktorja zbuloi se fëmijët e saj i bënë të qartë se kishin probleme që ajo po kalonte më shumë kohë në pune dhe jo me ta.

"Në fakt më pëlqente të isha në shtëpi dhe të darkoja me fëmijët çdo natë, gjë që nuk e kisha bërë ndoshta ... kurrë", thotë Lopez.
"Dhe fëmijët disi më shprehën, si, pjesët me të cilat ishin të mira për jetën tonë dhe pjesët me të cilat nuk ishin mirë”, tha ajo.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing