Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Mel Gibson konfirmon se 'Lethal Weapon 5' është në rrugë e sipër

Film  |  20.11.2020 Ora 7:52   
Mel Gibson ka thënë se 'Lethal Weapon 5' është në rrugë e sipër.

Aktori 64-vjeçar, Mel Gibson  ka treguar se regjisori Richard Donner është duke punuar në një film të ri aksion, i cili do ta shohë atë dhe Danny Glover të përsërisin rolet e tyre si detektivë, si Martin Riggs dhe Roger Murtaugh.

I pyetur në 'Good Morning America' nëse është duke u punuar rreth filmit Gibson tha: Po!

"Njeriu që qëndronte pas gjithë kësaj - njeriu që e solli atë në ekran dhe i dha të mirat po punon për të tani, Richard Donner. Ai është një legjendë", ka shtuar aktori. 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing