Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nicki Minaj zbulon gjinin e fëmijut të saj të porsalindur

Muzikë  |  16.10.2020 Ora 11:57   
Nicki Minaj ka konfirmuar se muajin e kaluar ajo u bë mama per herë të parë.

Reperja thuhet se mirëpriti fëmijën e saj të parë me burrin Kenneth Petty më 30 shtator, dhe tani ajo ka zbuluar se i porsalinduri është një djalë.

Duke postuar lajmin në llogarinë e saj në Instagram të Enjten, Nicki falënderoi miqtë e famshëm si Beyonce, Kim Kardashian dhe Kanye West, të cilët i dërguan asaj urime të shumta.

"Faleminderit Mbretëreshës B, Kim dhe Ye ... dhe të gjithë ata që dërguan urime gjatë kësaj kohe," shkroi ajo.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing