Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Justin Bieber ka publikuar këngën e tij të re të shumë pritur 'Lonely'

Muzikë  |  16.10.2020 Ora 11:54   
Justin Bieber ka publikuar këngën e tij të re të shumë pritur 'Lonely', dhe tha se ishte "e vështirë për t'u dëgjuar" në fillim sepse i ktheu kujtimet e kapitujve "të vështira" të jetës së tij.

Krijuesi i hitit 'Love Yourself' ka bashkëpunuar me Benny Blanco në këngën e re. Ai publikoi një video në Instagram, e cila paraqet aktorin 14-vjeqarë Jacob Tremblay duke luajtur një Justin të ri, i cili qëndron i vetëm në një teatër gjatë karrierës së tij të hershme.


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing