Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

ON THIS DAY - JASON DERULO (VIDEO)

Muzikë  |  21.09.2020 Ora 10:09   
Sot feston ditëlindjen e 31-të këngëtari, tekstshkruesi dhe kërcimtari i famshëm Jason Derulo.

Karrierën muzikore e ka filluar në vitin 2006 ku deri më sot ka shitur mbi 30 milionë kopje këngësh. "Whatcha Say", "In my Head" dhe "Don't wanna Go Home" cilësohen si këngët më të dëgjuara nga artisti, shkruan RadioPlus/

Ai poashtu ka publikuar tre albume gjatë karrierës së tij.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing