Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cardi B dhe Megan Thee Stallion vazhdojnë me sukseset e singlit "WAP" (VIDEO)

Muzikë  |  21.09.2020 Ora 10:06   
Cardi B dhe Megan Thee Stallion po e vazhdojnë suksesin e këngës së tyre të lansuar së fundmi, "WAP".

Singli ka hyrë në javën e tretë si krysesuese e toplistave amerikane, duke shitur javën e fundit më shumë se 60 mijë kopje, shkruan RadioPlus.

Deri më tani, kënga regjistron më shumë se 7.9 milionë streams në platformat muzikore, duke lënë në vendin e dytë 24kgoldn me këngën "Mood".

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing