Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

David Guetta dhe Sia bashkëpunojnë përsëri! Lansohet kënga "Let's Love" (VIDEO)

Muzikë  |  11.09.2020 Ora 10:46   
Dj i famshëm botërorë, David Guetta dhe këngëtarja Sia, kanë bashkëpunuar përsëri në singlin më të ri.

Kënga që është paralajmëruar javë më parë, është publikuar sot për fansat që titullohet "Let's Love". Kjo është hera e 5-të që bashkëpunojnë dy artistët, shkruan RadioPlus.

Singli është lansuar edhe me videoklip ku keni mundësinë ta dëgjoni në valët 102.2 FM dhe në faqen radioplus.fm.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing