Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Fillon faza e 5-të e dezinsektimit hapësinor në Komunën e Prishtinës

Të Tjera  |  10.08.2020 Ora 15:09   
Komuna e Prishtinës njofton se sonte, në ora 19:30, fillon faza e pestë e dezinsektimit hapësinor në Komunën e Prishtinës.
 
Monitorimi i këtij procesi nga ana e Komunës së Prishtinës do të jetë i vazhdueshëm, dhe në bashkëpunim me qytetarët, do ta japim maksimumin për një dezinsektim sa më efektiv.
 
Ju falemnderit paraprakisht!
 
Distanca.Maska.Duart

Komentet

Marketing

Tjera në Të Tjera

Marketing