Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

James Blake paralajmëron këngën e tij të katërt

Muzikë  |  07.07.2020 Ora 11:05   
James Blake ka paralajmëruar këngën e tij të katërt për publikun.

Singli më I ri do të titullohet “Are You Even Real” dhe do të vijë me videoklip nesër, të mërkurën, shkruan RadioPlus.

Këngën do të mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.fm.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing