Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

BRIT Awards është shtyrë për një datë tjetër

Muzikë  |  29.06.2020 Ora 11:22   
Edhe ceremonia e ndarjes së çmimeve BRIT Awards, është shtyrë për një datë tjetër.

Në një njoftim për media, BRIT Awards është shtyrë për në muajin maj të vitit 2021, shkruan RadioPlus.

Organizatorët kanë thënë se kjo është mënyra më e mirë dhe më e sigurtë për të mbajtur një ceremoni të tillë në mënyrë të rregullt.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing