Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Pëlqehet video e këngës “How to Be Lonely” nga Rita Ora (VIDEO)

Muzikë  |  27.03.2020 Ora 20:33   
Rita Ora ka disa ditë që ka lansuar këngën e saj më të re “How To Be Lonely”, por vetëm pak orë më parë ajo ka bërë publike edhe videon e këngës e cila ka disa ditë që mezi pritet.

Sipas reagimeve të fansave të saj, këta të fundit nuk janë zhgënjyer aspak me videon e kësaj kënge. Ylli 29 vjec I këngës sipas shumë prej fansave të saj ka bërë një video “poetike”, në një skenë ajo shfaqet duke vallëzuar mbi vezë, pastaj me një skelet ndërsa në një skenë tjetër Rita largon një maskë nga fytyra e saj.

E në anën tjetër Rita para pak kohësh ka deklaruar se gjëja që më së shumti e bën atë të ndjehet e lirë është performimi dhe të krijuarit muzikë./radioplus/  

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing