Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ylli I Game Of Thrones aktorja Indira Varma me koronavirus

Film  |  19.03.2020 Ora 10:56   
Ylli I serialit të famshëm Game Of Thrones, Indira Varma ka treguar se është testuar për virusin korona, dhe ka dalë pozitive. Aktorja Britaneze 46 vjece, gjithashtu ka njoftuar fansat se kanë shtyrë pregaditjet për The Seagull, ku gjithashtu luan edhe Emilia Clarke.

“Jam duke qëndruar në shtrat me të (koronavirus) dhe nuk është e këndshme. Qëndroni të shëndetshëm dhe të sigurtë dhe bëhuni të dashur me njerëzit e juaj” – ka shkruar ndër të tjera aktorja Varma.

Aktorja Indira doli pozitive me Covid-19 pasi dy ditë më parë edhe aktori tjetër I Game Of Thrones Kristofer Hivju, doli pozitiv me këtë virus. Deri më tani në mbarë botën janë të infektuar mbi 200 mijë persona, ndërsa kanë ndërruar jetë afër 9 mijë persona./radioplus

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing