Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Idris Elba aktori tjetër I infektuar me koronavirus

Film  |  16.03.2020 Ora 21:03   
Aktori 47 vjec Idris Elba ka bërë të ditur për të gjithë fansat e tij se ai është testuar dhe rezultatet kanë dalë pozitive, kështu që ai është infektuar me virusin korona.  

Aktori ka thënë se ndjehet OK, dhe se ai nuk ka kurrfarë simptoma, por meqë është I infektuar ai po qëndron I mbyllur. Aktori ka shpërndarë një video ku duket bashkë me gruan e tij Sabrina Dhowre, duke dhënë kështu informatën për të gjithë adhuruesit e tij.

“Po ndjehem OK, edhe pse nuk kam simptoma, u vetëizolova me të kuptuar se I isha ekspozuar Covid -19. Qëndroni në shtëpi dhe jini pragmatik. Do të ju mbaj të informuar se si po ja dal. Jo Panic”- ka shkruar Idris Elba.

Se Idris Elba është I infektuar e kuptoi këtë mëngjes, ndërsa gruaja e tij ende nuk është testuar, meqë ka thënë ppo qëndron e mbyllur dhe nuk ka simptoma./radioplus/ 
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing