Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Mbahet premiera e filmit “Bloodshot” në Los Angeles

Film  |  11.03.2020 Ora 11:34   
Aktorët si Michelle Rodriguez dhe Vin Diesel, ishin pjesë e premierës së filmit “Bloodshot”  në teatrin Regency Village në Los Angeles. Michelle e cila në filmat Fast and Furious  luan gruan e aktorit Vin Diesel, në jetën reale është aktualisht beqare, pas disa lidhjeve të dështuara.  

F9: The Fast Saga e bën bashkëpunimin e gjashtë në film ndërmjet Vin dhe Michelle, pasi ata luajtën në Fast and Furious të vitit 2001, 2009, 2013, 2015 dhe 2017.

Në pjesën e 9 të këtij filmi Michelle vazhdon ta lujë rolin e Letty Ortiz, I cili film do të lansohet në SHBA dhe Britani të Madhe me datën 22 maj. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing