Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kosova, sot 12 vjet shtet I Pavarur

Të Tjera  |  17.02.2020 Ora 9:50   
Sot është përvjetori I dymbëdhjetë I shpalljes së Pavarësisë së Republikës së Kosovës, ditë kjo e cila do të shënohet me shumë aktivitete të organizuara nga institucionet qëndrore dhe lokale.

Në mesin e shumë aktiviteteve është paralajmëruar se në orën 13:00 do të bëhet prezentimi pamjes së re I Obeliskut NEWBORN. I cili këtë vit paraqet simbolin e përkrahjes dhe fuqizimit të të mbijetuarve të dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Të Tjera

Marketing