Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Publikohen votimet nga adhuruesit e muzikës për “Rock and Roll Hall of Fame”, mungon Whitney Houston

Muzikë  |  14.01.2020 Ora 11:13   
Janë shpalosur votimet finale nga adhuruesit e muzikës për “Rock and Roll Hall of Fame”.

Doobie Brothers, Soundgarden, Judas Priest, Pat Benatar dhe Dave Matthews Band i kanë rritur shanset e tyre për t’u pranuar në klasën e vitit 2020 të “Rock and Roll Hall of Fame”, shkruan RadioPlus.

Renditja e plotë e mbi 8 milionë votave është në dispozicion në sajtin e Rock Hall.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing