Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Katy Perry lanson këngën e saj më të re (Video)

Muzikë  |  02.12.2019 Ora 11:44   
Katy Perry ka sjellur projektin e saj më të ri për këtë fundvit.

Këngëtarja amerikane në rrjetin social Twitter ka postuar një video 30 sekondshe ku shihet videospoti i këngës së re që titullohet “Cozy Little Christmas”, shkruan RadioPlus.

Këngën mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing