Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Avatar” gati përfundimin e xhirimeve

Film  |  02.12.2019 Ora 10:46   
Ende nuk ka përfunduar viti 2019, por që James Cameron dhe ekipi I tij I vazhdimeve të filmit “Avatar”, janë gati në përfundim të xhirimeve të skenave Live-Action, dhe për ta shënuar këtë ngjarje ata kanë publikuar një foto të vend xhirimeve në Twitter.

Sic është bërë e ditur filmi I rrdhës “Avatar”, do të ketë skena të shumta nën ujë, meqë tregimi në vazhdim prezanton disa fise nënujore Na’vi që e popullojnë Pandora-n.

Gjithashtu në këtë film do të kthehet Sam Worthington si Jake dhe Zoe Saldana si Neytiri, të cilët do të përballen me kërcënime të reja nga bota njerëzore.

”Avatar 2” do të lansohet me 17 dhjetor 2021, ndërsa pjesët e tjera do të arrijnë në kinema në 2023, 2025 dhe 2027./radioplus/

 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing