Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Selena Gomez dhe motra e saj 6 vjece në premierën e “Frozen 2”

Muzikë  |  08.11.2019 Ora 9:34   
Ajo mund të jetë më e dashura për shumë njerëz në botë, por që motra e saj 6 vjece është fansja e saj më e madhe. Bëhet fjalë për këngëtaren 27 vjece Selena Gomez, e cila u pa në premierën e filmit të animuar ”Frozen 2” në Hollywood, bashkë me të motrën e saj 6 vjece Gracie.

Gracie është vajza e nënës së Selenas nga martesa e saj e dytë me Brian, ndërsa ajo u nda nga babai I Selena-s, Rocardo Joel Gomez në vitin 1997. Në anën tjetër edhe babai I saj Rocardo u martua me Sara-n, në vitin 2012 dhe bashkë kanë një vajzë 5 vjece.

Aktualisht Selena Gomez po shijon suksesin e këngës së saj “Lose You To Love Me” e cila ka zënë vendine  parë në listat e këngëve më të mira në shumë vende të botës, ndërsa thuhet se kënga I është kushtuar ish të dashurit të saj, Justin Bieber I cili tashmë është martuar me Hailey Bieber.

Në një intervistë të fundit Selena ka thënë se ka dy vite që është beqare dhe se po ndjehet shumë mirë me këtë status. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing