Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Pique: Lojtarët e Barcës ishin të gatshëm të sakrifikonin pagat për ta rikthyer Neymarin

Sport  |  31.10.2019 Ora 9:36   
Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique ka zbuluar se ai dhe skuadra e tij kanë ofruar ti ulin pagat e tyre në mënyrë që të ndihmojnë Neymarin të kthehej te kampionët e La Ligës.

Neymar u përpoq të kërkojë një rikthim te Barça gjatë afatit të verës të transferimeve, vetëm dy vjet pas transferimit të tij me rekord botëror 222 milion € (248 milion dollarë) në Paris Saint-Germain.

Sidoqoftë, një marrëveshje e tillë nuk u materializua me PSG pavarësisht përpjekjeve të Barcës për ta rikthyer yllin ndërkombëtar të Brazilit Neymar në Camp Nou./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing