Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Gwen Stefani sërish fituese e Fashion Icon Award

Muzikë  |  09.10.2019 Ora 10:45   
Gwen Stefani do të marrë sërish cmimin si ikonë e modës në edicionin e 45 të cmimeve People Choice, e cila do të mbahet më datën 10 nëntor.  Gwen ka kujtuar se eksperimentimi I saj në veshje ka filluar qysh  kur ishte 17 vjec, kur për mbrëmjen e maturës ajo veshi një fustan inspirim nga Grace Kelly.

Po ashtu këngëtarja e ish bendit No Doubt ka thënë se buzëkuqin e merrte gjithmonë nga canta e gjyshes, dhe prej asaj kohe asnjëherë nuk I është ndarë. Gwen shumë shpesh është cilësuar edhe si person I cili eksperimenton në masë të madhe me veshje sa edhe është kritikuar.

Por që shumë vajza e kanë pasë si shembull për stilin që ka dhe nga këto vajza ka edhe yje të muzikës e një ndër to është edhe Rita Ora e cila gjithmonë ka potencuar se Gwen është inspirim për të.Pas ndarjes nga burri I saj prej vitesh, Gwen Stefani aktualisht është në lidhje me këngëtarin e muzikës Country Blake Shelton. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing