Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Adam Levine braktis The Voice Us për të qëndruar më shumë me vajzat

Muzikë  |  08.10.2019 Ora 11:42   
Lideri I bendit Maroon 5 Adam Levine ka thënë gjatë intervistës së tij në Ellen DeGeneres se atij do ti mungoj The Voice të cilin nga ky sezon po e braktis.

Ai ka thënë se nuk ka ndonjë plan përpos të jetë një baba në shtëpi për vajzat e tij këtë kohë.  Adam është I martuar me super modelen Behati Prinsloo dhe bashkë kanë dy vajza Dusty Rose 3 vjec dhe Gio Grace 1 vjec. Në anën tjetër Adam ka thënë se këngën “Memories”, Maroon 5 I kanë kushtuar menaxherit të bendit Jordan Feldstein  I cili ndërroi jetë pas një sëmundje të rëndë në moshën 40 vjec, në vitin 2017.

“Kjo ishte një ndër mënyrat e mia për ta kujtuar atë, për ti paguar cdo gjë, e kam pasë mik qysh nga fëmijëria” – ka thënë ndër të tjera Adam Levine. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing