Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Charli XCX dhe Troy Sivan sjellin projektin e ri të titulluar "2099" (Video)

Muzikë  |  10.09.2019 Ora 11:28   
Pas një viti kur kanë lansuar këngën “1999”, Charli XCX dhe Troy Sivan janë bashkuar përsëri për të publikuar këngën e re “2099”.

Kënga për producent ka A.G. Cook dhe është singli I fundit nga albumi I saj që do të lansohet këto ditë, shkruan RadioPlus.

Këngën mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.fm.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing