Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kanye West solli Sunday Service në vendlindjen e tij Chicago (Video)

Muzikë  |  09.09.2019 Ora 10:50   
Kanye West po vazhdon që çdo të diele ta bëj ritualin e tij, Sunday Service duke kënduar dhe improvizuar në emër të fesë.

Kësaj rradhe, West solli korin e tij në vendlindje Chicago duke argëtuar publikun që ishin pjesëmarrës, shkruan RadioPlus.

Kanye West poashtu do të publikoj album të ri që do të përfshijë këngë nga kori që kënduan këto kohë në vende të ndryshme.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing