Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Camila Cabello tregon arsyen e publikimit njëherësh të këngëve "Shameless" dhe "Liar" (Video)

Muzikë  |  09.09.2019 Ora 10:47   
Camila Cabello para pak ditësh ka lansuar dy këngë njëherësh “Shameless” dhe “Liar”.

Në një intervistë të dhënë për mediat roze, Camila tha se arsyeja pse ka publikuar dy këngë është se tregojnë dy këndvështrime të ndryshme të një situate të caktuar, shkruan RadioPlus.

Poashtu, ajo tha se albumi i saj është gati dhe do të lansohet shumë shpejt. 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing