Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Billie Eillish ka publikuar videoklipin e këngës "all the good girls go to hell" (Video)

Muzikë  |  05.09.2019 Ora 11:34   
Billie Eillish ka lansuar videoklipin e këngës “all the good girls go to hell”.

Singli është e gjashta në renditje të albumit që është lansuar tash e një kohë nga Eillish “When We All Fall Asleep, Where Do We Go”, shkruan RadioPlus.

Këngën mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.fm.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing