Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"I Don't Care" nga Ed Sheeran dhe Justin Bieber kënga më e suksesshme në Britani të Madhe (Video)

Muzikë  |  05.09.2019 Ora 11:29   
Kur jemi afër përfundimit të stinës së verës, kompania “Official Charts” kanë publikuar këngën që ka thyer rekorde dëgjueshmërie dhe në shitje në Britani të Madhe.

Me disa këngë që ishin në garë, singli “I Don’t Care” nga Ed Sheeran dhe Justin Bieber është kënga më e suksesshme e vitit në Britani, shkruan RadioPlus.

Kënga është dëgjuar mbi 90 milionë herë në platformat muzikore dhe është shkarkuar mbi 755.000 mijë herë.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing