Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kanye West publikon këngë të re në bashkëpunim me Bon Iver dhe Francis & The Lights (Video)

Muzikë  |  04.09.2019 Ora 11:39   
Kanye West dhe Bon Iver janë rikthyer përsëri së bashku më një tjetër këngë të re, ksaj rradhe në bashkëpunim me Francis & The Lights.

Treshja kanë lansuar këngën “Take Me To The Light” që mund ta dëgjoni në platformat muzikore online, shkruan RadioPlus.

Tresha kanë bashkëpunuar edhe njëherë në vitin 2016, ku sollën këngën “Friends”.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing