Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Taylor Swift publikon listën e këngëve të albumit të ri

Muzikë  |  19.08.2019 Ora 10:53   
Ylli amerikan Taylor Swift ka publikuar listën e plotë të këngëve për albumin e saj të shtatë “Lover”.

Ditë më parë ajo lansoi këngën “Lover”, ku deri më parë kishte publikuar këngët ‘The Archer’, ‘You Need To Calm Down’, dhe ‘ME!’, që janë pjesë e këtij albumi, shkruan RadioPlus.

“Lover” do të publikohet më 23 gusht dhe përmban 18 këngë.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing