Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nicki Minaj lanson këngën "Hot Girl Summer" (Video)

Muzikë  |  09.08.2019 Ora 10:53   
Reperja amerikane Nicki Minaj ka sjellur projektin e saj më të ri në bashkëpunim.

“Hot Girl Summer” titullohet singli që vjen në trio së bashku me Megan Thee Stallion dhe Ty Dolla Sign, shkruan RadioPlus.

Kjo është hera e parë për Minaj që del në skenë që nga muaji i kaluar kur anuloi koncertin në Arabinë Saudite për shkak të të drejtave të njeriut.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing