Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Gerard Butler në xhirimet e filmit “Greenland”

Film  |  30.07.2019 Ora 14:05   
Të hënën aktori Gerard Butler është parë në shesh xhirimin e filmit “Greenland” ndërsa mbante një protezë fallco në dorën e tij të djathtë.

Ylli 49 vjec I filmit është parë teksa xhironte me bashkëaktoren në këtë film Morena Baccarin, ku gjithashtu luan edhe Scott Glenn. Në këtë film bëhet fjalë për një familje të cilët bëjnë përpjekje dhe luftë për mbijetesë përballë një katastrofë natyrore kataklizmike.

Regjisorë I filmit është Ric Roman Waugh ndërsa disa nga xhirimet e filmit janë bërë edhe në bazën e forcave ajrore Robins.  /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing