Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cristiano Ronaldo dhe Conor McGregor janë bërë fqinjë

Sport  |  29.07.2019 Ora 11:58   
Ylli I futbollit Cristiano Ronaldo dhe sportisti I njohur Conor McGregor  janë bërë fqinjë në Marbella, pasi Ronaldo sapo ka blerë atje një villë super luksoze për 1.3 milionë funta.

Kështu Cristiano ka zgjeruar pronat e tij luskoze me një villë me 4 dhoma gjuma në Marbella duke ngitur vlerën e shtëpive të tij në 27 milionë funte. Ronaldo e McGregor thuhet të kenë larg vetëm disa metra shtëpitë e tyre të tipit “Hi-Tech”, një arenë luksozë të Costa del Sol në Spanjë, të cilat kanë fushë golfi private, kinema, dhoma të posaqme sportive dhe fitnessi, si dhe bazene gjigante.  

Nga mbrenda thuhet se villat kanë një pamje të mrekullueshme drejt mesdheut, ndërsa hapësira e madhe në mbrendësi të jep ndjenjën e lundrimit në hapësirë./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing