Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Gorilla bebe Wela fotografohet duke kërcyer në një kopësht Zoologjik në Frankfurt të Gjermanisë

Të Tjera  |  22.07.2019 Ora 15:39   
Njerëz të shumë janë të dashuruar pas kafshëve të ndryshme, por Sigrid Nobel 48 vjec është një agjente shitjesh, e cila nuk rresht asnjëherë së vizituari gorillat nëpër kopshte të ndryshme zoologjike nëpër botë dhe fotografimi I gorillave është kënaqësia e saj më e madhe.

Kështu gjatë një vizite në kopshtin Zoologjik të Frankfurtit të Gjermanisë, Sigrid ka arritur ti bëjë foto Wela-s gorillas bebe e vetëm 2 vjec, I cili kërcente, afër babai të saj Viata 21 vjec.

Fotografia e Sigrid është duke bërë gjiro nëpër mediume të ndyshme elektronike nëpër botë, ndërsa është shprehur shumë e kënaqur që ka arritë ti shtojë koleksionit të saj të fotografive një foto të tillë, plot gëzim dhe emocion.

Kopshti Zoologjik në Frankfurt është një ndër më të vizituarit në Gjermani dhe aty jetojnë 8 gorilla. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Të Tjera

Marketing