Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kylie Minogue për të shtatën herë në pozitën e parë në UK Albums Chart

Muzikë  |  08.07.2019 Ora 11:05   
Kylie Minogue ka arritur të jetë në pozitën e parë për të shtatën herë në UK Albums Chart.

Me albumin retrospektiv “Step Back In Time”, Minogue kthehet në kryë të toplistës për albume pas më shumë se 14 vite, shkruan RadioPlus.

Këngëtarja nga Australia i është bashkuar Coldplay, Elton John dhe Barbara Streisand me nga shtatë pozita të para.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing