Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Margot Robbie shtatëzënë ?

Film  |  11.06.2019 Ora 15:34   
Një revistë Australiane ka thënë të hënën se aktorja Margot Robbie është shtatëzënë. Ylli 28 vjec I filmit sipas NW Magazine tashmë është 3 muajshe shtatëzënë dhe se ajo do që familja e saj të rritet në Australi.

Nëse këto të thëna nga revista janë të vëerteta atëherë për Margot ky do të jetë fëmiu I saj I parë ndërsa ajo është e martuar me Tom Ackerly.

Gjithnjë sipas revistës në fjalë, aktorja ka kohë që ka menduar për një fëmijë, por disa role të rëndësishme që I janëq ofruar në karrierën filmike e kanë bërë që ajo të  vërë planin e fëmijës në pritje, deri më tani.

Aktorja e cila u martua në fshehtësi të plotë me burrin e saj producent filmi Tom në Londër në vitin 2016, ende nuk ka komentuar asgjë lidhur me thashethemet, ndërkohë që në instagramin e saj ka postuar një foto me disa kengur ku ka shkruar “ Kangaroo Mum” . /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing