Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora modelon me një fustan të zi me thumba argjendi në shpinë, për British Fashion Awards 2023

Muzikë  |  05.12.2023 Ora 15:42   
Ajo është e njohur për zgjedhjet e saj të modës dhe veshjet e guximshme.
Megjithatë, Rita Ora e çoi atë në një nivel krejtësisht të ri pasi ajo bëri një pamje tërheqëse për çmimet e modës britanike në “Royal Albert Hall” në Londër të hënën.

Këngëtarja, 33 vjeçe, e shndërroi veten në një pjesë të njeriut, pjesërisht në zvarranik, teksa mbante disa thumba argjendi të çuditshme dinosauri në shpinë, shkruan DailyMail.Ndërsa kamerat zmadhonin aksesorin e çuditshëm, Rita u sigurua që të kthente këndin e saj për t’u siguruar që shpina e saj të shfaqej.

Eleganca e saj kishte bërë qartë një punë të jashtëzakonshme, pasi thumbat dukej se rriteshin nga lëkura e saj, duke filluar nga gurët e çmuar më të vegjël deri te thumbat e rritur deri në shpinë.

Rita mahniti fansat teksa pjesa e përparme e veshjes sugjeroi që ajo kishte veshur një fustan të thjeshtë të zi të gjatë në dysheme.

Ylli preu një figurë të sofistikuar në fustanin e stilit që i ngjitej në mënyrë perfekte, duke nxjerrë në pah linjat e saj të lakmueshme.

Fustani është pjesë e koleksionit të Ritës me dyqanin ‘Primark’.Fustani me edicionin e kufizuar do të jetë i disponueshëm për t’u blerë nga nesër për 50 funte (58 euro), ndërsa të gjitha të ardhurat do t’i dhurohen për bamirësi “Bast Cancer Now”.

Duke folur për fustanin ajo tha: “Ky dizajn do të thotë shumë për mua, jo vetëm sepse ka emrin tim në të, por sepse të gjitha të ardhurat nga fustani do të mbështesin kancerin e gjirit tani, një kauzë që mbështet njerëz si mamaja ime që kanë luftuan me aq guxim dhe mbijetuan përmes betejave të tyre me kancerin e gjirit.”
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing