Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ndërron jetë motra e këngëtarit Louis Tomlinson, Felicite 18 vjec

Muzikë  |  15.03.2019 Ora 13:50   
Motra e këngëtarit që mori fame me bendin One Direction, Louis Tomlinson, Felicite Tomlinson ka ndërruar jetë në moshën 18 vjece. Sipas të dhënave të para modelja dhe dizajnerja e modës ka ndërruar jetë pas një ataku kardiak në apartamentin e saj në Londër.

E njohur me nofkën Fizzy, motra e Louis ishte duke bërë gati për botim edhe një libër me poezi, ndërsa vetëm tetorin që lëmë pas ajo bëri të ditur se vuan nga dhimbjet ekstreme të shpinës si pasojë e një irritimi nervor.

Humbja e madhe për këngëtarin vjen vetëm dy vite pasi ndërroi jetë nëna e tij nga një luftë e gjatë me leukeminë, ndërsa Louis është fëmiu më I madh nga 7 fëmijë që kishin prindërit e tij.

Në anën tjetër sot emra të mëdhenj të muzikës dhe botës së shoë-bizz-it I kanë shprehur ngushëllime këngëtarit të njohur të 1D./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing