Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

George dhe Amal Clooney të ftuar nderi në Buckingham Palace

Film  |  13.03.2019 Ora 12:46   
Ata tashmë e kanë bërë Britaninë e madhe sikur shtëpinë e tyre, që nga martesa në vitin 2014. Por Amal dhe George Clooney ishin të ftuar nderi nga Prince Charles I cili ishte nikoqir I darkës në Buckingham Palace për të festuar Prince’s Trust.

Dyshja George aktor dhe Amal avokate e të drejtave të njeriut, janë shumë të afërt me familjen Mbretërore, ata ishin pjesë edhe e dasmës së Harry-t me Meghan, ndërsa Amal ishte ajo e cila organizoi muajine  kaluar Baby Shower për Meghan Markle në New York.

Pjesë e kësaj darke në nder të fondacionit Prince’s Trust, ishin edhe shumë erma të njohur nga bota e filmit dhe muzikës, ambasadorë e njerëz të njohur nga fusha të ndryshme./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing