Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Monica Bellucci bëri që të kthejnë të gjithë kokën nga ajo në edicionin e 23 të ceremonisë Lumieres Award

Film  |  06.02.2018 Ora 15:11   

   Ajo qka bënë shumë të flasin për të është se ajo ka stopuar kohën. Monica Bellucci bëri që të kthejnë të gjithë kokën nga ajo në edicionin e 23 të ceremonisë Lumieres Award, në Paros të hënën mbrëma.

Ylli I filmit nga Italia, tashmë 53 vjeqe, numëron disa hite filma ku ajo kishte rolet e saja si “The Passion Of The Christ”, “The Matrix Reloaded”, si dhe TV seritë si “Mozart in the Jungle” dhe “ Twin Peaks”.

Pas moshës 51 vjeq ajo ishte vajza Bond, në serinë e famshme “Spectre” të këtij filmi të famshëm mbi agjentin 007.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing