Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

HISTORIKE: Garat parakualifikuese të UEFA Champions League në Prishtinë

Sport  |  27.02.2019 Ora 17:14   

UEFA ia beson FFK-së organizimin e rrethit paraeliminator të Championsit

Kësisoj, stadiumi “Fadil Vokrri” në Prishtinë, por edhe ai “Adem Jashari” në Mitrovicë, do të jenë arena ku klubi ynë kampion do të mund t’i mirëpresë skuadrat kampione nga San Marino, Andora dhe Gjibraltari, shkruan RadioPlus.

Ndeshjet e rrethit paraeliminator do të zhvillohen prej 20 deri më 27 qershor, 2019.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing