Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Alicia Keys lanson këngën “Raise A Man” surprizë pas Grammy 2019

Muzikë  |  11.02.2019 Ora 15:42   
Ajo duket sikur nuk është ngopur me të gjitha suskeset e të dielës mbrëma në Grammy Awards, Alicia Keys ka lansuar kështu surprizë këngën e saj më të re me titull ‘Raise A Man”.

Këngëtarja 38 vjece për këtë këngë është inspiruar nga jeta e saj me burrin dhe dy djemtë, dhe kjo këngë I është kushtuar pikërisht jetës së saj në mesin e 3 burrave. Kjo këngë nga Alicia vjen qysh nga lansimi I saj I fundit në vitin 2016.

“Dikush ka lindur një djalë, më trego si të rritësh një djalë, ju nuk mund të bëheni një burrë nëse ne nuk rrisim një djalë” – janë disa nga fjalët e këngëtares në fund të këngës. /radioplus/   

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing