Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Danny DeVito bashkohet me kastën e “Jumanji: Welcome To The Jungle 2”

Film  |  08.01.2019 Ora 11:58   
Filmi I cili shkoi gjurmëve e klasikut të vitit 1995, “Jumanji” tashmë është duke bërë hapa më të shpejtë për një realizim tjetër. Bëhet e ditur se kastës së aktorëve I është bashkuar edhe akori veteran Danny DeVito për “Jumanji: Welcome To The Jungle 2”.

Në pjesën e dytë janë rikthyer Dwayne Johnson, Kevin Hart, Karen Gillan dhe Jack Black, ndërsa skenari është shkruar nga Jake Kasdan e Jeff Pinkner dhe Scott Rosenberg janë në regjinë e filmit.

“Idea që Danny të jetë me ne në pjesën e dytë të këtij filmi është e mrekullueshme, meqë dëshirojmë diqka krejt të re ti dhurojmë audiencës në prag të Krishtlindjeve të këtij viti. Filmi I ri do të lansohet më 13 dhjetor./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing