Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Festat nuk vijnë vetëm, zbritje festive deri në – 70 % në Albi Mall

Të Tjera  |  20.12.2018 Ora 11:07   
Me të shkelur në Albi Mall-it mund ta ndjeni atmosferën festive, e cila është përcjellur me zbritje të mëdha sezonale, pikërisht për festat e fundivitit, kohë kur kur mund të bëni dhuratat më të mira për më dashurit tuaj. 

Prurjet e reja të cilat kanë shkuar në zbritje me përqindje të lartë, kanë tërhequr vëmendjen e konsumatorëve, të cilët janë fokusuar në kombinimet e shumta të veshjeve, aksesorëve, gjërave dekorative për shtëpi, dhe çdo gjë tjetër në dobi tuajën.

Për të gjithë kurreshtarët që dëshirojnë të dinë më shumë për tendencat e fundit të sezonit të ftohtë i cili ka sjellur një ambient festiv dhe me zbritje marramendëse, mund të vizitojnë qendrën Albi Mall duke shijuar edhe hijeshinë e gjithë objektit i cili është dekoruar me qëllim që të krijohet një ambient sa më festiv.

Zbritjet e mëdha që kanë shkuar deri në -70%, duke filluar nga 20 dhjetori, do të përcillen pothuajse deri në muajin janar.

Ju mund ta ndiqni Albi Mall në rrjetet sociale si Instagram dhe Facebook, ku mund të informoheni me shumë rreth zbritjeve dhe ofertave më të reja.

Mos harroni se shumë dyqane, ju mirëpresin të bëni përzgjedhjen e veshjes tuaj për festat e fundvitit duke ju ofruar edhe çmime të arsyeshme që janë përcjellë nga zbritja festive.

Nga  të brendshmet e deri tek palltot me ngjyra karakteristike, që frymojnë një stil me trendet më të njohura botërore, pastaj edhe gjërat e nevojshme për shtëpinë tuaj apo edhe mundësinë e bërjes së dhuratave, të gjitha i gjeni në një vend, aty ku frymojmë ndryshe, në Albi Mall, vendin e familjes tuaj! /radioplus/

*Artikull i Sponsorizuar

 

Komentet

Marketing

Tjera në Të Tjera

Marketing