Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kelly Clarkson prezanton albumin e ri Chemistry

Muzikë  |  27.03.2023 Ora 14:19   
Kelly Clarkson ka shpallur titullin e albumit të saj të nëntë në studio, Chemistry.
 
Në një video të shpërndarë në Instagram të dielën, këngëtarja zbuloi detaje pas titullit të albumit dhe i siguroi fansat se do të lansohej së shpejti.

"Kam afër tre vjet që punoj në këtë projekt. Nuk isha e sigurt se do ta publikoja, por po", tha Kelly në videon e saj.
Ajo shpjegoi për titullin, "Unë po përpiqesha të gjeja një fjalë, mund të ishte një nga këngët e albumit, por po përpiqesha të gjeja një fjalë që me të vërtetë përshkruante të gjithë.

Kelly nuk përmendi një datë specifike të publikimit për Chemistry, por ajo këmbënguli se albumi do të dalë së shpejti dhe se këngët nga disku do të dalin edhe më shpejt.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing