Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Harry Styles dhe Emily Ratajkowski janë parë duke u puthur në Tokio të Japonisë

Muzikë  |  27.03.2023 Ora 14:08   
Në fotot dhe videon e publikuar nga The Daily Mail gjatë fundjavës, këngëtari dhe modelja shiheshin shiheshin duke u puthin me pasion.

Harry luajti koncerte si pjesë e udhëtimit të tij Love On Tour në Ariake Arena në Tokio të premten dhe të shtunën.
As kengetari dhe as modelja nuk kanë pranuar të komentojnë videon.

Harry, 29 vjeç, ishte në një lidhje me Olivia Wilde midis janarit 2021 dhe nëntorit 2022.
Ndërsa Emily ishte e martuar me Sebastian Bear-McClard. Ai është babai i djalit të saj dy vjeçar.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing