Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Shikuesit po krahasojnë thrillerin e ri “Lou” të Netflix, me filmin “Taken” të Liam Neeson

Film  |  25.09.2022 Ora 10:11   

Netflix ka publikuar thrillerin e ri “Lou”  dhe nëse ju pëlqen Taken, atëherë mund të jetë për ju.

Filmi sapo është lansuar në shërbimin e transmetimit, por tashmë ka bërë krahasime me serinë filmike të Liam Neeson, “Taken”, i cili debutoi në vitin 2008.

 “Lou” ku luan fituesja e çmimit Oskar Allison Janney si personazhi titullar, e cila nis një mision të errët për të shpëtuar vajzën e rrëmbyer të një nëne.

 Pra, me një linjë të tillë komploti, është e lehtë të kuptosh pse krahasimet e marra janë shfaqur.

Kështu shikues të “Lou” janë kyqur menjëherë në Twitter, për të komentuar ngjashmëritë e dy filmave.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing