Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

David Bowie u nderua në Walk Of Fame të Camden

Muzikë  |  22.09.2022 Ora 17:27   

Universal Pictures, Warner Music dhe Music Walk of Fame nderuan gjatë ditës së djeshme në Londër ikonën e muzikës David Bowie me një gur në Camden.

Guri i legjëndës Bowie u zbulua për të përkuar me publikimin global të MOONAGE DAYDREAM nga Brett Morgen, një prodhim kinematografik për muzikantin e njohur botërisht.

MOONAGE DAYDREAM do të lansohet në IMAX dhe në kinematë e Mbretërisë së Bashkuar nga sot.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing