Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Eva Mendes "Unë nuk do të bëj filma të dhunshëm" ose "me skena seksuale"

Film  |  13.05.2022 Ora 11:56   

Eva Mendes i ka dhënë fund të mundshëm, pushimit dhjetëvjeçar nga aktrimi. Aktorja nuk ka luajtur në një film artistik që prej një roli të vogël dytësor në përpjekjen regjisoriale të partnerit Ryan Gosling të vitit 2014, "Lost River", megjithëse ajo i huazoi zërin e saj një roli në një episod të "Bluey" të vitit 2021 në ABC Kids. Mendes u shfaq në "The View" dhe tha se rikthimi i saj i mundshëm në aktrim do të kishte kërkesa specifike.
 
"Unë kam një listë të shkurtër të asaj që do të bëj," tha Mendes. “Dua të them, nëse do të ishte një projekt argëtues. Por tani nuk do të bëj më filma ku ka dhunë, nuk dua të bëj seksualitet, lista është e shkurtër”- ka thënë ajo.
 
Bashkëprezantuesja e "The View", Sunny Hostin e pyeti Mendesin nëse do t'i jepte fund pushimit të saj të aktrimit nëse merr një "projekt special" që plotësonte të gjitha kërkesat e saj, për të cilën pyetje, aktorja u përgjigj: "Shpresoj që po".
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing