Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Zgjoi” zyrtarisht në Oscars

Film  |  26.01.2022 Ora 17:06   
“Zgjoi” përtej çdo parashikimi. Edhe zyrtarisht pjesë e çmimit prestigjioz Oscar, në ceremoninë e 94 të evinimentit më të rëndësishëm të filmit. 

“Zgjoi”, me regji të Blerta Bashollit dhe me rol kryesor aktoren Yllka Gashi, garon në kategorinë Best International Feauture Film

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing