Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Heidi Klum dhe Snoop Dogg publikojnë këngë të përbashkët

Muzikë  |  14.01.2022 Ora 17:35   
Supermodelja Heidi Klum ka bashkuar forcat me legjendën e hip-hop Snoop Dogg duke publikuar një këngë, "Chai Tea with Heidi".
Kënga ritmike, e prodhuar nga Weddingcake dhe e publikuar të premten, shënon kthimin e Klum në botën e muzikës 16 vjet pasi ajo publikoi hitin e saj të festave të vitit 2006, "Wonderland".

Sipas Klum, Snoop Dogg - emri i vërtetë Calvin Cordozar Broadus Jr.  ishte zgjedhja e saj e parë për një bashkëpunëtor të mundshëm. Në tetor të vitit të kaluar, nëna e katër fëmijëve la të kuptohej se ata po bënin muzikë kur ajo ndau një foto të çiftit në një studio regjistrimi.

Kënga është një ripërpunim i një hiti realizuar 3 dekada më parë dhe do të shërbejë edhe si këngë hyrëse e sezonit të 17-të të emisionit që drejton Klum "Topmodel i ardhshëm i Gjermanisë".
Videoja muzikore bardh e zi shoqëruese është xhiruar nga fotografi i njohur Rankin dhe e sheh Snoop duke huazuar fluksin e tij të firmës në këngën himnike të klubit ndërsa ka veshur një pallto leshi dhe syze dielli. Klum vesh gjërat e saj me një sërë veshjesh të përshtatshme.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing